Vyberte stranu

KALENDÁR DOCHÁDZKY

Program slúži na evidenciu dochádzky do zamestnania pre koncových úžívateľov s možnosťou evidencie a plánovania:

Program slúži na evidenciu dochádzky do zamestnania pre koncových úžívateľov s možnosťou evidencie a plánovania:

– Dovolenka
– Náhradné voľno
– Nadčasy
– Rehabilitácia
– PN
– OČR
– Návšteva lekára

Už nepotrebujete žiadne zošity a diáre na evidovanie vlastnej dochádzky do zamestnania. Koniec ručného spočítavania odpracovaných hodín, nadčasov, čerpania dovoleniek, odpracovaných sviatkov, víkendov a pod.
Prioritou evidencie v kalendári je plánovanie dovolenky na celý rok alebo aj v ďalších rokoch tak, aby ste čo najviac eliminovali stratu odpracovaných hodín hlavne u 2,3,4-smenných prevádzkach ako aj príslušníkov HZ, PZ, ZVJS a pod.
Kalendár ponúka presné a prehľadné spracovanie zadaných informácií, jednoduché a rýchle ovládanie, farebné odlíšenie vami zadaných dát, zapisovanie poznámok.
Všetky údaje pre funkčnosť kalendára zadáte na začiatku používania iba jediný krát.
Keď nenastane u vás žiadna zmena v priebehu roka alebo nasledujúcich rokov, napr.preloženie na inú smenu, tak kalendár bude fungovať doživotne tak, ako bol nastavený prvý krát.
V prípade, že nastane zmena, nové údaje treba prenastaviť. Nemá to však žiadny vplyv na funkcionalitu programu ani na doživotné používanie. Zadávanie hodín do kalendára je veľmi jednoduché a rýchle, šetrí čas.
Do kalendára zadáte svoju pracovnú dobu napr. 8-hodinovú, 12-hodinovú, 16- hodinovú. Nastavíte si dátum prvého turnusu od ktorého začne kalendár počítať. Môžete si vybrať jazyk slovenský alebo český.
Pre lepšiu orientáciu a prehľadnosť nastavíte farby. Môžete rozlišovať napr. evidenciu dovolenky, nadčasov, PN a pod.
Po nastavení údajov systém zobrazí aký je za daný mesiac fond pracovného času, koľko hodín máte mať v danom mesiaci odpracovaných, vypočíta a zobrazí nadčasové hodiny alebo chýbajúce hodiny za konkrétny mesiac, čerpanie dovolenky, a pod.

Vzor kalendára ma 3 mesiace

Všetky hodiny v aktuálnom mesiaci, sú automaticky prenesené do nasledujúceho mesiaca. V nasledujúcom mesiaci zasa vidíte fond pracovného času na konkrétny mesiac, vypočítané a prenesené nadčasové hodiny alebo chýbajúce hodiny
Takýto kolobeh prebieha po celý rok ako aj nesledujúce roky. Kalendár zobrazuje mená, štátne sviatky. Netreba hľadať v papierových kalendároch. Máte možnosť si pozrieť Cirkevný kalendár, Astronomický kalendár, Juliánsky kalendár… .
Všetky informácie na jednom mieste.
Užívatelia oceňujú tento kalendár pre množstvo potrebných informácií, presnosť, prehľadnosť, rýchlu a jednoduchú obsluhu a pre možnosť porovnať si vlastnú evidenciu odpracovaných hodín s evidenciou hodín v zamestnaní. Pri zistení nezrovnalostí v počte hodín jednoducho svoj problém so zamestnávateľom vyriešia.
Podrobný prehľad dochádzky vidíte každý deň. Evidenciu vediete na vlastnom počítači.

Kalendár dochádzky môžete používať zadarmo – Freeware.
Platená verzia obsahuje šetriče obrazovky a v astronomickom kalendári 3D slnečnú sústavu, v ktorej sa môžete pohybovať. Ďalej môžete sledovať zatmenie slnka alebo mesiaca tak, ako bude prebiehať vo vami zvolený deň ako aj vami zvoleného miesta na zemeguli alebo vo vesmíre.
Základnú verziu si stiahnete z našej webovej stránky orionis.sk v sekcii Na stiahnutie – Programy, alebo TU .

Cena platenej verzie programu

20 Eur – po registrácii a uhradení sumy, vám zašleme vygenerovaný počítačový kód, ktorým si program aktivujete.

Akcia:
Zaregistrovaný užívateľ po kúpe programu kalendár dochádzky – zľava 20% na každý ďalší program Kalendár dochádzky pre svojich kolegov a známych.
Bližšie informácie vám radi poskytnú naši konzultanti.

 

Pripravujeme

  • Evidencia dochádzky priamo na našom webe so synchronizáciou programu.
  • Evidencia dochádzky Android – tablet, telefón.
  • Multiverzia kalendára dochádzky – pre celé oddelenie.

Potrebujete viac informácií o produkte ?